Skoči na glavni sadržaj

Igrači Dinama: Predsjednik kluba valjda će biti sposoban

Izdanje:

- Nemam predodžbu o budućem predsjedniku, jer kriza struke je u Hrvatskoj jasna i ne želim samo ja biti taj koji kritizira - kaže neimenovani Dinamov veznjak.
igraci_dinama_predsjednik_kluba_valjda_ce_biti_sposoban-pxl_111212_1256-262.jpg

Antonio Bronić / Pixsell

Igrači Dinama se nadaju da će, kada jednog dana dođe trenutak da se izabere novi predsjednik, uprava hrvatskog prvaka izabrati nekog tko je sposoban voditi ovaj klub. Nogometaši Dinama složni su u ocjeni da s tom odlukom ne treba žuriti i da je jako važno da to ne bude ponovo čovjek tko je nedorastao jednom takvom klubu.

- Pokvarili smo prekrasnu sezonu – izjavio je jedan nogometaš Dinama koji je tražio da ostane anoniman.

- No, ozbiljni i odgovorni ljudi, a ja se smatram takvim, ne priznaju predaju. Iz ove teške situacije treba naći izlaz koliko god nas je sram. Žao nam je i ponovo se ispričavamo svim navijačima. Nadamo se da kada jednog dana budemo imali sposobnog predsjednika kluba, neće više biti potrebe za ovakvim izjavama – dodaje ovaj igrač, koji nam je dozvolio da naglasimo da igra u veznom redu.

- Nemam predodžbu o budućem predsjedniku, jer kriza struke je u Hrvatskoj jasna i ne želim samo ja biti taj koji kritizira – dodaje ovaj igrač. - Mi već godinama nemamo žive ili radno sposobne predsjednike koji su vodili klubove u Ligi prvaka. A očito je veća razina zahtjeva za takvo natjecanje. Iako je Dinamo postao najgora momčad u povijesti Lige prvaka, ovaj nogometaš kaže da sigurno ima mnogo ljudi koji bi željeli jednog dana postati predsjednici Dinama.

- Siguran sam da postoje mnogi sposobni ljudi koji bi jedva dočekali da upravljaju klubom kao što je Dinamo – smatra ovaj nogometaš. – Valjda! – dodaje on.