Skoči na glavni sadržaj

Ne odmaraj... zaslužio si - nove reprize

Forum odabrao

Izdanje:

Brat i sestra Tribuson, Goran i Snježana, pogodili su formu obiteljske humoristične serije koja može prikazivati epizode u nedogled, uvijek s novim zapletima

Rijetko kad se dogodi tako dobra kombinacija scenarija, glumaca i režije kao u slučaju domaće serije “Odmori se... zaslužio si” koja upravo ima reprizno emitiranje na Hrvatskoj televiziji. Brat i sestra Tribuson, Goran i Snježana, pogodili su formu obiteljske humoristične serije koja može prikazivati epizode u nedogled, uvijek s novim zapletima, te uvoditi nove likove, nešto poput engleskih i australskih “Eastendersa” i “Neighboursa”, koji se, iako drugačiji po formi i sadržaju, prikazuju neprekidno već 27 godina. E, upravo to neprekidno mi fali kod naše serije. Želimo je gledati premijerno barem jedanput tjedno... zaslužili smo. Nema puno serija, ni domaćih ni stranih, koje ćemo tako rado pogledati u reprizi i koje će biti jednako dobre i za deset i za dvadeset godina. Odmah su mi pale na pamet “Mućke” koje smo toliko puta prikazivali, uvijek na veliko zadovoljstvo gledatelja. Izvrsna je ekipa glumaca predvođena Ivom Gregurevićem (ne znam podsjeća li vas na vašeg oca, mene definitivno na moga) i fenomenalnom Verom Zimom, a tu su i Goran Navojec, Igor Mešin i Dora Fišter. Nažalost, nema više Dide, našeg neprežaljenog prijatelja Predraga Vušovića Pređe. Premijerne epizode bile su gledanije od Dnevnika, reprizne su odlično gledane, i zato poruka cijeloj ekipi – ne odmarajte se, razveselite nas novim zgodama i nezgodama obitelji Kosmički.