Edo Maajka pjesmom „Ne mogu disat“ najavljuje prvi koncert s novim sastavom koji će se održati 18. ožujka u zagrebačkoj Tvornici kulture. „Jedva čekam stati na binu sa ovim momcima. Sve ovo vidim ko neki svoj novi početak, svirat ćemo čak 5 novih pjesama s albuma koji ću tijekom godine završiti i izbacit van. Ovo mi je prva svirka s novim bendom, svi ste pozvani, vidimo se”, poručio je Edo Maajka. Spot je snimljen u Pulsar produkciji.
Edo Maajka: Ne mogu disat
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture