Znate onaj band U pol' 9 kod Sabe? Nema šanse da ne znate. Evo su objavili novi spot za pjesmu aktualnog naslova "Propadamo" za koju je pokojni Ante Perković napisao i tekst i muziku, a produkciju napravili Jura Ferina i Pavle Miholjević. Spot, koji ćete sada pogledati, djelo je Radislava Jovanova Gonza.
"Propadamo" li, kao što kaže U pol' 9 kod Sabe
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture