Radnici Zagrebgradnje u ponedjeljak su srušili oronulo zdanje na uglu Nove ceste i Vukovarske ulice, nedaleko od Trešnjevačkog placa. Priča se, neslužbeno, da će na tom mjestu niknuti nova zgrada. Neki kažu i neboder. Šteta zbog zanimljivog vizualnog rada Pimp my Pumpa, ali korisno zbog nakaradne reklame Aviokarte.hr. Beskućnici u ovom dijelu grada tako su ostali bez jedne od lokacija na kojoj su mogli – ako ih nije bilo previše strah rušenja – provesti noć.
Forum donosi snimku rušenja kultne zgrade na Trešnjevačkom placu
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture