Beogradska rock grupa Repetitor održala je u ljeto 2017. godine koncert za osuđenike sa zatvorenog odjeljenja Okružnog zatvora u Beogradu. Spot za pjesmu „Ako te ikada“ najavljuje gostovanje Repetitora 2. prosinca u Zagrebu na Pozitivnom koncertu, kao i nastupe 9. 12. u Novom Sadu kao i beogradsku turneju 15.16. i 17. prosinca. Spot najavljuje i kratki autorski dokumentarni film (radnog naslova) “Rock’n’roll u Okružnom zatvoru”. Po ideji kninskog Beograđanina Igora Čoke, o čijem radu je Forum.tm pisao ovdje, Spot je režirao Filip Čudić.
Repetitor snimio spot u najčuvanijem srpskom zatvoru
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture