Advent na Europskom trgu, smješten u pješačkoj zoni u Cesarčevoj ulici, priključuje se velikom zagrebačkom slavlju koje se sprema u Silvestarskoj noći. Glavni adut večeri je nastup benda Detour, koji će brojne posjetitelje uvesti u novu 2015. godinu, dok je prije i poslije koncerta urbani DJ program, priopćili su organizatori.
Kućice “Kupi me” na kojima se mogu kupiti tradicionalni ručno rađeni suveniri iz Hrvatske i drugih europskih zemalja, 31. prosinca raditi će od 10 do 16 sati, dok će kućice “Pojedi me” s bogatom gastronomskom ponudom raditi od 10 do 04 sata iza ponoći.
Detour je peteročlana glazbena skupina koja do 2006. djeluje pod imenom Yammat, a potom nastavlja djelovanje pod novim imenom i izdaje dva albuma “Detour” u 2006. i “TV” u 2009. godini. Oba albuma zaradila su veći broj nominacija za nagrade Porin i Zlatna Koogla.
Advent na Europskom trgu tijekom cijelom večeri nudit će izvrsne tradicionalne delicije i birana vina, a novoj godini posjetitelji će moći nazdraviti pjenušavom Radgonskom Peninom.
Detour uvodi Zagrepčane u novu godinu na Europskom trgu
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture