Detaljno smo izvještavali o akciji pulske Građanske inicijative za Muzil "Svi na Forum" protiv donošenja urbanističkog plana kojim je predviđena gradnja golf igrališta na tom gradskom poluotoku. IDS-ovci su, kako znate, pobjegli kroz prozor... Evo kako je to izgledalo:
Svi na Forum!
Najnovije
-
Objavljen poseban broj časopisa Political Theology posvećen Balkanu
-
Iluzija mira
-
Drugarska kritika i samokritika HDZ-a
-
Zarade u privatnom sektoru veće su nego u javnom, a „prosječne plaće“ ta dva sektora ne postoje
-
Zagrebačka brana zločinačkoj organizaciji
-
Otkako je Amerika na svijet bacila Donalda Trumpa, proširila se ideja mafijaške podjele svijeta
-
Dokle tako?
-
Profesionalno novinarstvo nužno je za očuvanje odgovornog društva
-
Postupak protiv organizatorice antifašističkog marša ima obilježje SLAPP-a
-
Novo izdanje Zagrebačkih kvartova kulture